Informacje o Ośrodku

Ośrodek Szkolenia Kierowców w Otwocku ul. Radosna 16 powstał w czerwcu 1990 roku. W początkowym okresie działalności szkolenie obejmowało tylko kategorie 'B' prawa jazdy. W następnych latach działalność ośrodka została rozszerzona i w chwili obecnej ośrodek szkoli na następujące kategorie prawa jazdy:

'A2' – motocykl o mocy nieprzekraczającej 35 kW oraz motocykl trójkołowy o mocy nieprzekraczającej 15 kW

'B' – pojazdy samochodowe o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5t z wyjątkiem autobusu i motocykla

'C' – pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5t z wyjątkiem autobusu

'B'+'E' – pojazdy określone w kat. 'B' łącznie z przyczepą

'C'+'E' – pojazdy określone w kat. 'C' łącznie z przyczepą

 

Do dnia dzisiejszego w ośrodku zorganizowano ok. 200 kursów stacjonarnych na kat. 'B' oraz ponad 100 kursów na inne kat. prawa jazdy. Z kursów tych skorzystało ponad 4800 osób. Mamy więc ogromne doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców.


Naszym atutem jest doskonale wyposażenie techniczne ośrodka. Posiadamy łącznie 11 nowoczesnych pojazdów szkoleniowych. Jako jedyni w powiecie Otwockim dysponujemy do nauki jazdy na kat. 'C' samochodem ciężarowym MAN TGM 15.280, wyposażonym w 10-cio biegowa skrzynie biegów.
Ośrodek nasz posiada własny oświetlony plac manewrowy odpowiadający placom egzaminacyjnym w Warszawie i Siedlcach. Zatrudniamy siedmiu wysoko wykwalifikowanych i cierpliwych instruktorów nauki jazdy. Na najbliższe lata planujemy dalszy rozwój ośrodka i unowocześnienie jego bazy szkoleniowej.
Jako jedyni w powiecie wpisani jesteśmy do ewidencji placówek niepublicznych prowadzonej przez Starostę Powiatu Otwockiego.

Zadzwoń:
22 779 59 68 lub 501 940 225

Kontakt

Ośrodek Szkolenia Kierowców
Radosna 16

Adres
ul. Radosna 16
05-400 Otwock
Email
E-mail: oskradosna@o2.pl
Telefon
Tel: 22 779 59 68, 501 940 225

O nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców w Otwocku ul. Radosna 16 powstał w czerwcu 1990 roku. W początkowym okresie działalności szkolenie obejmowało tylko kategorie 'B' prawa jazdy. W następnych latach działalność ośrodka została rozszerzona i w chwili obecnej ośrodek szkoli na następujące kategorie prawa jazdy: A2, B, C, B+E, C+E.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Vertes Design