Kursy

Posiadamy własną salę wyposażoną w środki audiowizualne oraz wszelkie niezbędne pomoce dydaktyczne. Wykładowcami są instruktorzy posiadający również uprawnienia egzaminatorów państwowych.

W ramach zajęć teoretycznych prowadzone są wykłady z:

  1. Przepisów ruchu drogowego
  2. Techniki kierowania pojazdem
  3. Pierwszej pomocy przedlekarskiej

Zajęcia praktyczne odbywają się pojazdami odpowiadającymi pojazdom egzaminacyjnym.
Jesteśmy do dyspozycji kursantów od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00 oraz w soboty w godzinach 08:00-16:00.
W niedziele prowadzimy tylko jazdy dodatkowe.

Posiadamy własny, oświetlony plan manewrowy odpowiadający egzaminacyjnemu. Dzięki temu nasi kursanci nie mają problemów z zaliczeniem manewrów egzaminacyjnych.
Przygotowujemy do egzaminów w Warszawie i Garwolinie. Kursanci jeżdżą na trasy egzaminacyjne minimum 6 razy.

Kat. A
Szkolimy na motocyklach Suzuki SFV 650 Gladius.

Kat. A2
Szkolimy na motocyklach Suzuki SFV 650 Gladius.

Kat. B
Szkolimy na samochodach Bmw, Hyundai, Opel. Ilość zajęć teoretycznych i praktycznych wynosi po 30 godzin.

Kat. C
Szkolimy na samochodzie ciężarowym MAN TGM 15.280. Ilość zajęć teoretycznych to 20 godzin a praktycznych 30 godzin. Kursy organizowane są na bieżąco – w miarę zgłaszania się chętnych.

Kat. C+E
Szkolenie odbywa się na samochodzie MAN TGM 15.280 i przyczepie typu tandem. Ilość godzin teoretycznych wynosi 20 a praktycznych 25. Kursy organizowane są na bieżąco – w miarę zgłaszania się chętnych.

Kat. B+E
Prowadzimy szkolenie na samochodzie Honda CRV i przyczepie jednoosiowej. Ilość godzin teoretycznych wynosi 20 a praktycznych 15. Kursy organizowane są na bieżąco – w miarę zgłaszania się chętnych.